Darmowe oprogramowanie LaserSoft dla dalmierzy TruPulse

IMPEXGEO informuje, że producent ręcznych dalmierzy laserowych , firma Laser Technology udostępnia darmową aplikację pomiarową LaserSoft Measure na systemy Android i iOS.  Aplikacja umożliwia automatyczny zapis danych pomiarowych (komunikacja z dalmierzem przez Bluetooth) .Pomiar może być wyzwalany za pomocą telefonu co znacznie przyśpiesza i ułatwia pracę. Dodatkowo po zakupieniu uchwytu na telefon możliwa jest rejestracja zdjęcia obrazu z okularu dalmierza. Zapisywane dane zawierają pomierzone oraz obliczone wartości  pomiarów. LaserTech Measure pozwala na organizację zapisu w wielu zbiorach, tworzenie notatek oraz dopisywanie atrybutów pomierzonych punktów z przygotowanych wcześniej list.

Wersja na Androida współpracuje z dalmierzami TruPulse 200, TruPulse 360, TruPulse 360R, TruPulse 200X natomiast wersja na iOS tylko z dalmierzem TruPule 200X.

Aplikacja dostępna jest do pobrania na platformach Google Play i AppStore. Minimalne wymagania systemowe: Android v. 4.4 lub późniejszy, iOS v. 8.0 lub późniejszy

POBIERZ BROSZURĘ W FORMACIE PDF