Wypożyczalnia

WYPOŻYCZALNIA TACHIMETRÓW ELEKTRONICZNYCH I ODBIORNIKÓW GPS DO PRACY W ASG-EUPOS

 

Firma IMPEXGEO prowadzi wypożyczalnię sprzętu geodezyjnego. Tylko kilka standardowych formalności i można ruszać w teren na pomiary. Kiedy firma prężnie prosperuje, zdarzają się spiętrzenia zleceń. W takich sytuacjach inwestowanie w zakup nowego sprzętu nie zawsze jest uzasadnione ekonomicznie. Często lepiej go wypożyczyć, zmniejszając w ten sposób wydatki związane z wykonaniem roboty. Wypożyczalnia sprzętu geodezyjnego jest również propozycją dla osób, które nie dysponują odpowiednią ilością środków finansowych na zakup sprzętu pomiarowego. To świetna oferta dla młodych geodetów, którzy na początku swej aktywności zawodowej dopiero budują zaplecze kapitałowe, a mimo to chcieliby już teraz realizować poważniejsze zlecenia i konkurować na równi z uznanymi przedsiębiorstwami.

Wypożyczalnia to same korzyści:

  • żeby zrealizować robotę geodezyjną, nie trzeba od razu wydawać dużej sumy na zakup instrumentu
  • przed ewentualnym zakupem jest okazja, by gruntownie przetestować instrument i poznać wszystkie jego zalety
  • można skorzystać z opcji 2-godzinnego szkolenia z obsługi sprzętu – pozwoli ono na sprawne i skuteczne posługiwanie się nim
  • w okresie wypożyczenia można korzystać z pomocy pracowników naszej firmy – dzięki temu żaden problem techniczny nie przerwie pracy
  • można dowolnie wydłużać okres wypożyczenia i bez obaw realizować zakontraktowane zlecenia

 

Oferta wypożyczalni obejmuje w tej chwili  tachimetry elektroniczne   i zestawy GPS/GNSS do pracy w sieci ASG-EUPOS , które pozwalają wykonywać precyzyjne pomiary satelitarne za pomocą jednego instrumentu (nie trzeba posiadać własnego odbiornika bazowego). Wynajmując tylko jeden odbiornik GPS tworzymy pełnowartościowy zespół pomiarowy, który składa się z jednego geodety, a przy tym ograniczamy koszty.

W tej chwili chcielibyśmy zaproponować następujący sprzęt:

  • Tachimetry elektroniczne firmy Nikon, SP i Geomax
  • Trimble SP EPOCH 25 (Bluetooth) z rejestratorem Trimble Recon i oprogramowaniem Survey Pro
  • Trimble PM700 GPS-GLONASS (Bluetooth) z rejestratorem i oprogramowaniem Survey Pro

Żeby wypożyczyć taki zestaw, wystarczy umówić się wcześniej telefonicznie i przedstawić wpis do ewidencji działalności gospodarczej (z wpisaną działalnością usługi geodezyjne) lub aktualny wyciąg z rejestru sądowego, dowód osobisty osoby/osób  upoważnionych do podpisania umowy oraz pieczątkę firmy. O szczegółowy wykaz niezbędnych dokumentów dla różnych form  działalności  gospodarczej  i procedurę wypożyczenia proszę pytać mailowo lub telefonicznie.