Linki

Polecane przez nas strony

Coder Coder
Firma informatyczna zajmującą się tworzeniem oprogramowania geodezyjnego. Ich podstawowymi produktami są m.in.: WinKalk – program do podstawowych obliczeń geodezyjnych, MikroMap – program graficzny do tworzenia geodezyjnych map i szkiców, Operat – program tworzenia dokumentacji robót geodezyjnych, GOTEK – program obliczeniowy na telefony komórkowe (bezpłatny)
www.coder.pl
Softline Softline
Firma Softline działa od 1992 roku i zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla Geodezji. Pierwszym produktem był program C-Geo dla DOS. Obecnie C-Geo v.8.0 uzytkuje ponad 2000 użytkowników, a wszystkich użytkowników C-geo jest ponad 3000. Poza tworzeniem oprogramowania dla geodezji, od ośmiu lat rozwija oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami w zakładach przemysłowych (energetyka, gazownictwo) i zarządzania dokumentacją w administracji samorządowej (powiaty, gminy).
www.softline.xgeo.pl
ESRI Polska ESRI Polska
Firma ESRI Polska Sp. z o.o. powstała w 1995 roku. Jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów światowego lidera w technologii GIS – firmy Environmental Systems Research Institute (ESRI), Inc; Redlands, California. Firma ESRI Polska sp. z o.o. zapewnia wsparcie i pomoc techniczną dla użytkowników oprogramowania ESRI oraz aplikacji systemów GIS tworzonych na bazie tego oprogramowania.
www.esripolska.com.pl