Trimble GeoExplorer XM serii 3000


 
  • Odbiornik GPS dający dokładność od 1m do 3m zintegrowany z SBAS
  • Ekran o przekątnej 3.5” i rozdzielczości VGA (480×640 pikseli)
  • Bezprzewodowa komunikacja (Bluetooth i WLAN)
  • Pamięć wewnętrzna o pojemności 1GB
  • Slot kart pamięci SD/SDHC
  • System operacyjny Windows Mobile 6.1 Classic
  • Wytrzymała konstrukcja
  • Bateria wystarczająca na cały dzień pracy

POBIERZ BROSZURĘ  W FORMACIE PDF

 


Urządzenie Trimble® GeoXM™, należące do rodziny GeoExplorer® serii 3000 (dawniej 2008) to zintegrowane rozwiązanie idealne dla pomiarów kartograficznych oraz aktualizacji baz danych GIS. Solidna obudowa oraz mnogość zastosowań w połączeniu z wysoką wydajnością i niezawodnością są cechami charakterystycznymi urządzeń rodziny GeoExplorer® z serii 3000.

Urządzeniem GeoXM można wyznaczać współrzędne z dokładnością od 1m do 3m w czasie rzeczywistym jak również w postprocessingu. Natomiast radio Bluetooth i WLAN pozwala na niemalże nieprzerwaną łączność z biurem.

Doskonałe parametry

Szybki procesor Marvell® XScale o częstotliwości 520MHz, 128MB pamięci RAM, 1GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozszerzania kartami pamięci oraz wyjątkowo szczelna i wytrzymała na warunki atmosferyczne obudowa czyni urządzenie GeoXM bardzo wydajnym narzędziem do pozyskiwania i aktualizacji danych GIS. Dzięki dużemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości VGA przeglądanie podkładów mapowych jeszcze nigdy nie było takie przyjemne.

Komputer polowy zintegrowany z urządzeniem GeoXM pracuje pod kontrolą systemu Windows® Mobile 6.1 Classic. Daje to możliwość pracy na wielu istniejących aplikacjach wedle upodobania użytkownika, jak również tworzenia nowych aplikacji przystosowanych do konkretnych zadań w wielu różnych dziedzinach.

System operacyjny Windows Mobile 6.1 wyposażony jest w mobilny pakiet biurowy Office Mobile, w którego skład wchodzą Word Mobile, Excel Mobile, OneNote Mobile i PowerPoint Mobile. Dodatkowo oprogramowanie Outlook® Mobile pozwala na wysyłanie i odbieranie wiadomości email.

Łączność bezprzewodowa

Dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi GeoXM łączyć się może z internetowymi sieciami bezprzewodowymi.

Zintegrowane radio Bluetooth daje możliwość łączenia się z Internetem wykorzystując telefonię komórkową. Wykorzystać można do tego wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne modem komórkowy Trimble TDL 3G zapewniający bardzo długą pracę na jednym ładowaniu baterii. Tym sposobem, w każdym momencie odbierać można poprawki korekcyjne w czasie rzeczywistym z sieci VRS™. W takim przypadku w uzyskaniu dokładności wyznaczania pozycji od 3m do 1m, ograniczenie stanowi tylko zasięg usługi GPRS danego operatora komórkowego. Dodatkowo radio Bluetooth pozwala na tworzenie bezprzewodowych połączeń z wieloma urządzeniami peryferyjnymi takimi jak dalmierze laserowe, skanery kodów kreskowych czy wykrywacze metali.

Mobilność i wytrzymałość

Urządzenie GeoXM dzięki wbudowanej pojemnej litowo-jonowej baterii może pracować przez cały dzień. Przez noc bateria może być doładowana i urządzenie jest ponownie gotowe do pracy.

Wytrzymała i odporna konstrukcja daje możliwość pracy w każdych warunkach zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Deszcz, grad czy wysokie temperatury nie powodują utraty stabilności pracy. Można być pewnym, że urządzenie i dane zgromadzone w pamięci nie zostaną uszkodzone.

Wiarygodna dokładność

Dzięki połączeniu odbiornika GPS, anteny i komputera polowego wykonywanie pomiarów GPS do celów GIS nigdy nie było takie proste. Wbudowany odbiornik pozwala na wyznaczanie pozycji z dokładnością od 1m do 3m.

Obserwacje GPS mogą być poddawane korekcji różnicowej w czasie rzeczywistym wykorzystując poprawki z satelitarnego systemu wspomagania pomiarów SBAS, bądź dzięki Bluetooth® z odbiornika Trimble GeoBeacon™. Dalsze zwiększenie precyzji wyznaczenia współrzędnych zgromadzonych za pomocą oprogramowania polowego Trimble TerraSync™ bądź rozszerzenia Trimble GPScorrect dla aplikacji ESRI ArcPad uzyskać można po powrocie z terenu poprzez postprocessing obserwacji w oprogramowaniu biurowym Trimble GPS Pathfinder® Office bądź rozszerzeniu GPS Analyst™ dla ESRI ArcGIS. Wykorzystując najnowsze wersje wymienionych oprogramowań przy zastosowaniu nowego silnika obliczeniowego Trimble DeltaPhase™ dokładność od 1m do 3m uzyskiwać można wykonując postprocessing obserwacji prowadzonych w jeszcze bardziej ekstremalnych warunkach.

Wydajność i wygoda pracy

Ze względu na przynależność urządzenia GeoXM serii 3000 do gamy produktów GIS & Mapping firmy Trimble, można być pewnym, że wymagania i cele przed którymi zostanie postawiony będą w stu procentach spełnione. Wytrzymała konstrukcja i wiarygodna dokładność wyznaczanych pozycji z pomiarów GPS sprawia, iż wybierając urządzenie GeoXM wkracza się w nową jakość gromadzenia danych GIS.NAPISZ DO NAS

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój nr Telefonu (wymagane)

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres Firmy (wymagane)

Model Instrumentu (wymagane)
TDC 150TDC 100GeoExplorer serii 7GeoExplorer serii 6000GeoExproler serii 5GeoExproler serii 3000Juno serii 5Juno T41Juno serii 3Juno serii SNomad 900GTablet Trimble YumaPathfinder serii ProXTrimble Pro 6ArcPadGPS AnalystGPScorrectPathfinder OfficeTerraSyncRecon

Temat

Twoja wiadomość

PEŁNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA POZWOLI NAM PRZYGOTOWAĆ LEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!