Trimble GeoExplorer XM serii 3000


 
  • Odbiornik GPS dający dokładność od 1m do 3m zintegrowany z SBAS
  • Ekran o przekątnej 3.5” i rozdzielczości VGA (480×640 pikseli)
  • Bezprzewodowa komunikacja (Bluetooth i WLAN)
  • Pamięć wewnętrzna o pojemności 1GB
  • Slot kart pamięci SD/SDHC
  • System operacyjny Windows Mobile 6.1 Classic
  • Wytrzymała konstrukcja
  • Bateria wystarczająca na cały dzień pracy

POBIERZ BROSZURĘ  W FORMACIE PDF

 


Urządzenie Trimble® GeoXM™, należące do rodziny GeoExplorer® serii 3000 (dawniej 2008) to zintegrowane rozwiązanie idealne dla pomiarów kartograficznych oraz aktualizacji baz danych GIS. Solidna obudowa oraz mnogość zastosowań w połączeniu z wysoką wydajnością i niezawodnością są cechami charakterystycznymi urządzeń rodziny GeoExplorer® z serii 3000.

Urządzeniem GeoXM można wyznaczać współrzędne z dokładnością od 1m do 3m w czasie rzeczywistym jak również w postprocessingu. Natomiast radio Bluetooth i WLAN pozwala na niemalże nieprzerwaną łączność z biurem.

Doskonałe parametry

Szybki procesor Marvell® XScale o częstotliwości 520MHz, 128MB pamięci RAM, 1GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozszerzania kartami pamięci oraz wyjątkowo szczelna i wytrzymała na warunki atmosferyczne obudowa czyni urządzenie GeoXM bardzo wydajnym narzędziem do pozyskiwania i aktualizacji danych GIS. Dzięki dużemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości VGA przeglądanie podkładów mapowych jeszcze nigdy nie było takie przyjemne.

Komputer polowy zintegrowany z urządzeniem GeoXM pracuje pod kontrolą systemu Windows® Mobile 6.1 Classic. Daje to możliwość pracy na wielu istniejących aplikacjach wedle upodobania użytkownika, jak również tworzenia nowych aplikacji przystosowanych do konkretnych zadań w wielu różnych dziedzinach.

System operacyjny Windows Mobile 6.1 wyposażony jest w mobilny pakiet biurowy Office Mobile, w którego skład wchodzą Word Mobile, Excel Mobile, OneNote Mobile i PowerPoint Mobile. Dodatkowo oprogramowanie Outlook® Mobile pozwala na wysyłanie i odbieranie wiadomości email.

Łączność bezprzewodowa

Dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi GeoXM łączyć się może z internetowymi sieciami bezprzewodowymi.

Zintegrowane radio Bluetooth daje możliwość łączenia się z Internetem wykorzystując telefonię komórkową. Wykorzystać można do tego wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne modem komórkowy Trimble TDL 3G zapewniający bardzo długą pracę na jednym ładowaniu baterii. Tym sposobem, w każdym momencie odbierać można poprawki korekcyjne w czasie rzeczywistym z sieci VRS™. W takim przypadku w uzyskaniu dokładności wyznaczania pozycji od 3m do 1m, ograniczenie stanowi tylko zasięg usługi GPRS danego operatora komórkowego. Dodatkowo radio Bluetooth pozwala na tworzenie bezprzewodowych połączeń z wieloma urządzeniami peryferyjnymi takimi jak dalmierze laserowe, skanery kodów kreskowych czy wykrywacze metali.

Mobilność i wytrzymałość

Urządzenie GeoXM dzięki wbudowanej pojemnej litowo-jonowej baterii może pracować przez cały dzień. Przez noc bateria może być doładowana i urządzenie jest ponownie gotowe do pracy.

Wytrzymała i odporna konstrukcja daje możliwość pracy w każdych warunkach zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Deszcz, grad czy wysokie temperatury nie powodują utraty stabilności pracy. Można być pewnym, że urządzenie i dane zgromadzone w pamięci nie zostaną uszkodzone.

Wiarygodna dokładność

Dzięki połączeniu odbiornika GPS, anteny i komputera polowego wykonywanie pomiarów GPS do celów GIS nigdy nie było takie proste. Wbudowany odbiornik pozwala na wyznaczanie pozycji z dokładnością od 1m do 3m.

Obserwacje GPS mogą być poddawane korekcji różnicowej w czasie rzeczywistym wykorzystując poprawki z satelitarnego systemu wspomagania pomiarów SBAS, bądź dzięki Bluetooth® z odbiornika Trimble GeoBeacon™. Dalsze zwiększenie precyzji wyznaczenia współrzędnych zgromadzonych za pomocą oprogramowania polowego Trimble TerraSync™ bądź rozszerzenia Trimble GPScorrect dla aplikacji ESRI ArcPad uzyskać można po powrocie z terenu poprzez postprocessing obserwacji w oprogramowaniu biurowym Trimble GPS Pathfinder® Office bądź rozszerzeniu GPS Analyst™ dla ESRI ArcGIS. Wykorzystując najnowsze wersje wymienionych oprogramowań przy zastosowaniu nowego silnika obliczeniowego Trimble DeltaPhase™ dokładność od 1m do 3m uzyskiwać można wykonując postprocessing obserwacji prowadzonych w jeszcze bardziej ekstremalnych warunkach.

Wydajność i wygoda pracy

Ze względu na przynależność urządzenia GeoXM serii 3000 do gamy produktów GIS & Mapping firmy Trimble, można być pewnym, że wymagania i cele przed którymi zostanie postawiony będą w stu procentach spełnione. Wytrzymała konstrukcja i wiarygodna dokładność wyznaczanych pozycji z pomiarów GPS sprawia, iż wybierając urządzenie GeoXM wkracza się w nową jakość gromadzenia danych GIS.NAPISZ DO NAS

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój nr Telefonu (wymagane)

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres Firmy (wymagane)

Model Instrumentu (wymagane)
 GeoExplorer serii 6000 GeoExproler serii 5 GeoExproler serii 3000 Juno serii 5 Juno T41 Juno serii 3 Juno serii S Nomad 900G Tablet Trimble Yuma Pathfinder serii ProX Trimble Pro 6 ArcPad GPS Analyst GPScorrect Pathfinder Office TerraSync Recon

Temat

Twoja wiadomość

PEŁNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA POZWOLI NAM PRZYGOTOWAĆ LEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!