Trimble GeoExplorer XH serii 3000


 
  • Technologia H-Star, dzięki której osiągalne są decymetrowe dokładności
  • Technologia EVEREST eliminowania wielodrożności sygnału
  • Dwuczęstotliwościowy odbiornik GPS o bardzo dużej czułości zintegrowany z SBAS
  • Ekran o przekątnej 3.5” i rozdzielczości VGA (480×640 pikseli)
  • Bezprzewodowa komunikacja (Bluetooth i WLAN)
  • Pamięć wewnętrzna o pojemności 1GB
  • Slot kart pamięci SD/SDHC
  • System operacyjny Windows Mobile 6.1 Classic
  • Wytrzymała konstrukcja
  • Bateria wystarczająca na cały dzień pracy

POBIERZ BROSZURĘ  W FORMACIE PDF


Urządzenie Trimble® GeoXH™, należące do rodziny GeoExplorer® serii 3000 (dawniej 2008) to zintegrowane rozwiązanie dające możliwość wyznaczania pozycji z dokładnościami jakie nie były jeszcze osiągalne w segmencie GIS. Urządzenie to zostało tak zaprojektowane, aby przy zastosowaniu technologii H-Star™ określać mogło współrzędne z dokładnościami dochodzącymi do 10cm zawsze wtedy, gdy jest to wymagane, co czyni GeoXH idealnym rozwiązaniem dla instytucji zarządzających elektrycznością, gazownictwem, gospodarką wodnokanalizacyjną, modernizacją rolnictwa i wszelkim majątkiem sieciowym, czyli tam gdzie dokładność jest aspektem kluczowym.

Urządzenia rodziny GeoExplorer serii 3000 to unikalne połączenie wysokiej jakości odbiornika GPS firmy Trimble, wydajnego komputera polowego, radia Bluetooth i Wi-Fi oraz pojemnej baterii i solidnej obudowy. To wszystko sprawia, iż zakres zastosowania tych urządzeń może ograniczać tylko wyobraźnia, a wysoka wydajność i niezawodność jeszcze bardziej w tym przekonaniu utwierdzają.

Decymetrowa dokładność

Gdy dane GIS wymagają najwyższej precyzji wyznaczania pozycji, urządzenie GeoXH jest odpowiedzią na to wyzwanie. Używając rewolucyjnej technologii Trimble H-Star urządzenie GeoXH serii 3000 określa pozycję z poprawkami korekcyjnymi w czasie rzeczywistym z dokładnością poniżej 30cm przy używaniu wewnętrznej anteny. Stosując zaś opcjonalną zewnętrzną antenę GPS Tornado™ dokładność wyznaczania pozycji dochodzi do 10cm1.

Jeżeli obserwacje GPS są gromadzone przy wykorzystaniu oprogramowania Trimble TerreSync™ czy rozszerzenia Trimble GPScorrect™ dla aplikacji ESRI ArcPad można wykonywać ich postprocessing w oprogramowaniu biurowym Trimble GPS Pathfinder® Office bądź rozszerzeniu GPS Analyst™ dla ESRI ArcGIS uzyskując tym samym wysoką precyzję wyznaczanych pozycji bez konieczności wykorzystywania poprawek w czasie rzeczywistym. Stosując najnowsze wersje wymienionych oprogramowań przy zastosowaniu nowego silnika obliczeniowego Trimble DeltaPhase™, decymetrowa dokładność może być uzyskana przy dłuższych wektorach, krótszym czasie pomiaru i w jeszcze bardziej ekstremalnych warunkach.

Doskonałe parametry

Szybki procesor Marvell® XScale o częstotliwości 520MHz, 128MB pamięci RAM, 1GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozszerzania kartami pamięci oraz wyjątkowo szczelna i wytrzymała na warunki atmosferyczne obudowa czyni urządzenie GeoXH bardzo wydajnym narzędziem do pozyskiwania i aktualizacji danych GIS. Dzięki dużemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości VGA przeglądanie podkładów mapowych jeszcze nigdy nie było takie przyjemne.

Komputer polowy zintegrowany z urządzeniem GeoXH pracuje pod kontrolą systemu Windows® Mobile 6.1 Classic. Daje to możliwość pracy na wielu istniejących aplikacjach wedle upodobania użytkownika, jak również tworzenia nowych aplikacji przystosowanych do konkretnych zadań w wielu różnych dziedzinach.

System operacyjny Windows Mobile 6.1 wyposażony jest w mobilny pakiet biurowy Office Mobile, w którego skład wchodzą Word Mobile, Excel Mobile, OneNote Mobile i PowerPoint Mobile. Dodatkowo oprogramowanie Outlook® Mobile pozwala na wysyłanie i odbieranie wiadomości email.

Łączność bezprzewodowa

Dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi, GeoXH może się łączyć z internetowymi sieciami bezprzewodowymi.

Zintegrowane radio Bluetooth daje możliwość łączenia się z Internetem wykorzystując telefonię komórkową. Wykorzystać można do tego wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne modem komórkowy Trimble TDL 3G zapewniający bardzo długą pracę na jednym ładowaniu baterii. Tym sposobem, w każdym momencie odbierać można poprawki korekcyjne w czasie rzeczywistym z sieci VRS™. W takim przypadku w uzyskaniu decymetrowej dokładności wyznaczania pozycji ograniczenie stanowi tylko zasięg usługi GPRS danego operatora komórkowego. Dodatkowo radio Bluetooth pozwala na tworzenie bezprzewodowych połączeń z wieloma urządzeniami peryferyjnymi takimi jak dalmierze laserowe, skanery kodów kreskowych czy wykrywacze metali.

Mobilność i wytrzymałość

Urządzenie GeoXH dzięki wbudowanej pojemnej litowo-jonowej baterii może pracować przez cały dzień. Przez noc bateria może być doładowana i urządzenie jest ponownie gotowe do pracy.

Wytrzymała i odporna konstrukcja daje możliwość pracy w każdych warunkach zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Deszcz, grad czy wysokie temperatury nie powodują utraty stabilności pracy. Można być pewnym, że urządzenie i dane zgromadzone w jego pamięci nie zostaną uszkodzone.

Wydajność i wygoda pracy

Ze względu na przynależność urządzenia GeoXH serii 3000 do gamy produktów GIS & Mapping firmy Trimble, można być pewnym, że wymagania i cele przed którymi zostanie postawiony będą w stu procentach spełnione. Wytrzymała konstrukcja i wiarygodna dokładność wyznaczania pozycji dochodząca do 10cm z poprawkami korekcyjnymi przy zastosowaniu technologii H-Star sprawia, iż wybierając urządzenie GeoXH wkracza się w nową jakość gromadzenia danych GIS.

 

Gdy najwyższa dokładność danych GIS jest głównym priorytetem urządzenie Trimble GeoXH jest właściwym wyborem.NAPISZ DO NAS

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój nr Telefonu (wymagane)

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres Firmy (wymagane)

Model Instrumentu (wymagane)
TDC 150TDC 100GeoExplorer serii 7GeoExplorer serii 6000GeoExproler serii 5GeoExproler serii 3000Juno serii 5Juno T41Juno serii 3Juno serii SNomad 900GTablet Trimble YumaPathfinder serii ProXTrimble Pro 6ArcPadGPS AnalystGPScorrectPathfinder OfficeTerraSyncRecon

Temat

Twoja wiadomość

PEŁNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA POZWOLI NAM PRZYGOTOWAĆ LEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!