Trimble GeoExplorer XH serii 3000


 
  • Technologia H-Star, dzięki której osiągalne są decymetrowe dokładności
  • Technologia EVEREST eliminowania wielodrożności sygnału
  • Dwuczęstotliwościowy odbiornik GPS o bardzo dużej czułości zintegrowany z SBAS
  • Ekran o przekątnej 3.5” i rozdzielczości VGA (480×640 pikseli)
  • Bezprzewodowa komunikacja (Bluetooth i WLAN)
  • Pamięć wewnętrzna o pojemności 1GB
  • Slot kart pamięci SD/SDHC
  • System operacyjny Windows Mobile 6.1 Classic
  • Wytrzymała konstrukcja
  • Bateria wystarczająca na cały dzień pracy

POBIERZ BROSZURĘ  W FORMACIE PDF


Urządzenie Trimble® GeoXH™, należące do rodziny GeoExplorer® serii 3000 (dawniej 2008) to zintegrowane rozwiązanie dające możliwość wyznaczania pozycji z dokładnościami jakie nie były jeszcze osiągalne w segmencie GIS. Urządzenie to zostało tak zaprojektowane, aby przy zastosowaniu technologii H-Star™ określać mogło współrzędne z dokładnościami dochodzącymi do 10cm zawsze wtedy, gdy jest to wymagane, co czyni GeoXH idealnym rozwiązaniem dla instytucji zarządzających elektrycznością, gazownictwem, gospodarką wodnokanalizacyjną, modernizacją rolnictwa i wszelkim majątkiem sieciowym, czyli tam gdzie dokładność jest aspektem kluczowym.

Urządzenia rodziny GeoExplorer serii 3000 to unikalne połączenie wysokiej jakości odbiornika GPS firmy Trimble, wydajnego komputera polowego, radia Bluetooth i Wi-Fi oraz pojemnej baterii i solidnej obudowy. To wszystko sprawia, iż zakres zastosowania tych urządzeń może ograniczać tylko wyobraźnia, a wysoka wydajność i niezawodność jeszcze bardziej w tym przekonaniu utwierdzają.

Decymetrowa dokładność

Gdy dane GIS wymagają najwyższej precyzji wyznaczania pozycji, urządzenie GeoXH jest odpowiedzią na to wyzwanie. Używając rewolucyjnej technologii Trimble H-Star urządzenie GeoXH serii 3000 określa pozycję z poprawkami korekcyjnymi w czasie rzeczywistym z dokładnością poniżej 30cm przy używaniu wewnętrznej anteny. Stosując zaś opcjonalną zewnętrzną antenę GPS Tornado™ dokładność wyznaczania pozycji dochodzi do 10cm1.

Jeżeli obserwacje GPS są gromadzone przy wykorzystaniu oprogramowania Trimble TerreSync™ czy rozszerzenia Trimble GPScorrect™ dla aplikacji ESRI ArcPad można wykonywać ich postprocessing w oprogramowaniu biurowym Trimble GPS Pathfinder® Office bądź rozszerzeniu GPS Analyst™ dla ESRI ArcGIS uzyskując tym samym wysoką precyzję wyznaczanych pozycji bez konieczności wykorzystywania poprawek w czasie rzeczywistym. Stosując najnowsze wersje wymienionych oprogramowań przy zastosowaniu nowego silnika obliczeniowego Trimble DeltaPhase™, decymetrowa dokładność może być uzyskana przy dłuższych wektorach, krótszym czasie pomiaru i w jeszcze bardziej ekstremalnych warunkach.

Doskonałe parametry

Szybki procesor Marvell® XScale o częstotliwości 520MHz, 128MB pamięci RAM, 1GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozszerzania kartami pamięci oraz wyjątkowo szczelna i wytrzymała na warunki atmosferyczne obudowa czyni urządzenie GeoXH bardzo wydajnym narzędziem do pozyskiwania i aktualizacji danych GIS. Dzięki dużemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości VGA przeglądanie podkładów mapowych jeszcze nigdy nie było takie przyjemne.

Komputer polowy zintegrowany z urządzeniem GeoXH pracuje pod kontrolą systemu Windows® Mobile 6.1 Classic. Daje to możliwość pracy na wielu istniejących aplikacjach wedle upodobania użytkownika, jak również tworzenia nowych aplikacji przystosowanych do konkretnych zadań w wielu różnych dziedzinach.

System operacyjny Windows Mobile 6.1 wyposażony jest w mobilny pakiet biurowy Office Mobile, w którego skład wchodzą Word Mobile, Excel Mobile, OneNote Mobile i PowerPoint Mobile. Dodatkowo oprogramowanie Outlook® Mobile pozwala na wysyłanie i odbieranie wiadomości email.

Łączność bezprzewodowa

Dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi, GeoXH może się łączyć z internetowymi sieciami bezprzewodowymi.

Zintegrowane radio Bluetooth daje możliwość łączenia się z Internetem wykorzystując telefonię komórkową. Wykorzystać można do tego wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne modem komórkowy Trimble TDL 3G zapewniający bardzo długą pracę na jednym ładowaniu baterii. Tym sposobem, w każdym momencie odbierać można poprawki korekcyjne w czasie rzeczywistym z sieci VRS™. W takim przypadku w uzyskaniu decymetrowej dokładności wyznaczania pozycji ograniczenie stanowi tylko zasięg usługi GPRS danego operatora komórkowego. Dodatkowo radio Bluetooth pozwala na tworzenie bezprzewodowych połączeń z wieloma urządzeniami peryferyjnymi takimi jak dalmierze laserowe, skanery kodów kreskowych czy wykrywacze metali.

Mobilność i wytrzymałość

Urządzenie GeoXH dzięki wbudowanej pojemnej litowo-jonowej baterii może pracować przez cały dzień. Przez noc bateria może być doładowana i urządzenie jest ponownie gotowe do pracy.

Wytrzymała i odporna konstrukcja daje możliwość pracy w każdych warunkach zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Deszcz, grad czy wysokie temperatury nie powodują utraty stabilności pracy. Można być pewnym, że urządzenie i dane zgromadzone w jego pamięci nie zostaną uszkodzone.

Wydajność i wygoda pracy

Ze względu na przynależność urządzenia GeoXH serii 3000 do gamy produktów GIS & Mapping firmy Trimble, można być pewnym, że wymagania i cele przed którymi zostanie postawiony będą w stu procentach spełnione. Wytrzymała konstrukcja i wiarygodna dokładność wyznaczania pozycji dochodząca do 10cm z poprawkami korekcyjnymi przy zastosowaniu technologii H-Star sprawia, iż wybierając urządzenie GeoXH wkracza się w nową jakość gromadzenia danych GIS.

 

Gdy najwyższa dokładność danych GIS jest głównym priorytetem urządzenie Trimble GeoXH jest właściwym wyborem.NAPISZ DO NAS

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój nr Telefonu (wymagane)

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres Firmy (wymagane)

Model Instrumentu (wymagane)
 GeoExplorer serii 6000 GeoExproler serii 5 GeoExproler serii 3000 Juno serii 5 Juno T41 Juno serii 3 Juno serii S Nomad 900G Tablet Trimble Yuma Pathfinder serii ProX Trimble Pro 6 ArcPad GPS Analyst GPScorrect Pathfinder Office TerraSync Recon

Temat

Twoja wiadomość

PEŁNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA POZWOLI NAM PRZYGOTOWAĆ LEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!