Recon

.

  • Ultra odporna, lekka i kompaktowa konstrukcja
  • Komunikacja bezprzewodowa (Bluetooth i WLAN)
  • Bateria wystarczająca na cały dzień pracy
  • System operacyjny Microsoft
  • Windows Mobile 6.0
  • Wewnętrzna pamięć nieulotna 256MB
  • Możliwość rozszerzenia pamięci wewnętrznej kartami CompactFlash
  • Ekran o przekątnej 3.5″ i rozdzielczości QVGA (240×320 pikseli)

pobierz ulotkę


ULTRA WYTRZYMAŁY KOMPUTER POLOWY

Nowy komputer polowy Trimble® Recon® jest, podobnie jak jego poprzednicy, bardzo wytrzymały i odporny na wodę i pył, spełniając jednocześnie normy IP67. Całkowicie przebudowana płyta główna oferuje cały wachlarz opcji komunikacji, łącznie z Bluetooth® i Wi-Fi. Trimble Recon jest niepodważalnie najbardziej komunikatywnym, najlżejszym i najbardziej odpornym komputerem polowym.

 

Trimble Recon posiada procesor o wysokiej klasy procesor o częstotliwości 400MHz, wyraźny wyświetlacz, widoczny nawet w pełnym słońcu oraz wbudowany mikrofon. W Reconie zainstalowane jest radio Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej. Rejestrator posiada także wbudowane radio Wi-Fi. Ponadto urządzenie ma zainstalowane dwa gniazda kart CompactFlash, umożliwiające podłączenie karty GPS, czytnika kodów kreskowych lub innego urządzenie o interfejsie CF, a także karty pamięci, jeśli istnieje potrzeba zabrania w teren dodatkowych danych.

 

Łączność bezprzewodowa

Technologia Bluetooth zapewnia bezprzewodową łączność z innymi urządzeniami peryferyjnymi, a radio Wi-Fi umożliwia połączenie się z siecią lokalną lub Internetem. Za pomocą Bluetooth można komunikować się na przykład z dalmierzami laserowymi lub odbiornikami GPS tupu Trimble GPS Pathfinder®.

 

Ponadto, jeśli komputer polowy znajdzie się w zasięgu działania bezprzewodowej sieci Wi-Fi, można skorzystać z wbudowanego radia WLAN, by szybko wymieniać przez Internet duże ilości danych. Wbudowane radio Wi-Fi daje także możliwość wykorzystania technologii TrimPix™ Pro, która umożliwia szybki transfer wysokiej jakości zdjęć cyfrowych bezpośrednio z aparatów.

 

Wykorzystując wytrzymały modem komórkowy Trible TDL 3G lub dowolny telefon komórkowy można łatwo połączyć się z Internetem w każdym miejscu pracy. Dzięki temu można odbierać poprawki do pomiarów GNSS z serwisów VRS, pobierać przez Internet podkłady mapowe, uzupełniać obszerne formularze baz danych i serwisów online czy też po prostu odbierać i wysłać pliki projektów i dane obserwacyjne.

 

Otwarty system

Korzystając z otwartego systemu operacyjnego Microsoft® Windows Mobile® 6.0 w pełni wykorzystać można ogólnodostępną platformę urządzeń przenośnych. W Windows Mobile 6.0 wszystkie dane przechowywane są w nieulotnej pamięci, więc są bezpieczne nawet w przypadku całkowitego rozładowania baterii. Windows Mobile 6.0 ponadto zawiera wiele przyjaznych aplikacji Microsoft, takich jak Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile, Internet Explorer Mobile czy Outlook® Mobile.

 

Przynależność do rodziny Trimble

Jako członek rodziny urządzeń Trimble, komputer polowy Recon jest w pełni kompatybilny z całą gamą oprogramowania Trimble Mapping & GIS. Pośród nich jest Trimble TerraSync™, rozszerzenie Trimble GPScorrect™ dla ESRI ArcPad oraz oprogramowanie utworzone przy pomocy GPS Pathfinder® Tools Software Development Kit (SDK). Pełna kompatybilność programowa umożliwia dotychczasowym użytkownikom systemów Trimble wykorzystanie tych samych schematów przepływu danych co dotychczas.

 

Trwałość i niezawodność

Zaprojektowany z myślą o faktycznych warunkach pracy w terenie, Trimble Recon jest odpornym i niezawodnym komputerem polowym, który w prosty sposób łączy się z wszystkimi odbiornikami GNSS firmy Trimble. Technologia w komputerach polowych postępuje bardzo szybko, ale Trimble Recon posiada otwarty system operacyjny, rozszerzalną pamięć  i szeroki wachlarz możliwości komunikacji z innymi urządzeniami, dając pracownikom polowym wszystko czego potrzeba, a nawet więcej, w najbardziej wytrzymałym i najpewniejszym wydaniu.NAPISZ DO NAS

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój nr Telefonu (wymagane)

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres Firmy (wymagane)

Model Instrumentu (wymagane)
 GeoExplorer serii 6000 GeoExproler serii 5 GeoExproler serii 3000 Juno serii 5 Juno T41 Juno serii 3 Juno serii S Nomad 900G Tablet Trimble Yuma Pathfinder serii ProX Trimble Pro 6 ArcPad GPS Analyst GPScorrect Pathfinder Office TerraSync Recon

Temat

Twoja wiadomość

PEŁNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA POZWOLI NAM PRZYGOTOWAĆ LEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!