Trimble Pathfinder ProXH


 
  • Technologia H-Star dzięki której osiągalne są dokładności do 30cm w postprocessingu
  • Opcjonalna antena Tornado dzięki której osiągalne są dokładności decymetrowe w postprocessingu
  •  Odbiornik GPS zintegrowany z SBAS dający dokładności lepsze niż 1m
  • Odbiornik, antena i bateria w jednej kompaktowej obudowie 
  • Bluetooth dający możliwość bezprzewodowej komunikacji 
  • Wodoodporny i wytrzymały 
  • Wymienna bateria 
  • wystarczająca na cały dzień pracy 
  • Szeroki wybór rejestratorów, oprogramowania polowego

 

POBIERZ BROSZURĘ  W FORMACIE PDF

 


PRECYZYJNY ZINTEROWANY ODBIORNIK GPS Z TECHNOLOGIĄ H-STAR

Odbiornik Trimble GPS Pathfinder® ProXH™ otwiera nową erę pomiarów i gromadzenia danych GIS. Odbiornik GPS, antena i wystarczająca na cały dzień pracy bateria, połączone zostały w jednej obudowie. Dzięki rewolucyjnej technologii Trimble H-Star™ urządzenie wyznacza pozycje z dokładnością do 30cm. Chociaż jest to wysokowydajny i bardzo zaawansowany technologicznie dostępny na rynku odbiornik GPS dla GIS, to jego obsługa jest nadal prosta i przyjemna.

Wysoka dokładność dzięki technologii H-Star

Połączenie zaawansowanej konstrukcji odbiornika z najnowszym silnikiem obliczeniowym tworzy rewolucyjną technologię H-Star, która jest klasą samą w sobie. Teraz już nie ma potrzeby inicjalizacji odbiornika gdyż w trakcje wprowadzania atrybutów mierzonego obiektu, Pathfinder ProXH zarejestruje wystarczającą ilość danych do osiągnięcia dokładności dochodzących do 30cm. Teraz prowadząc pomiary GPS można mieć przeświadczenie, iż dokładności wyznaczanych pozycji dochodzić będą do 30cm a obserwacje będą miały większą spójność przy jeszcze trudniejszych warunkach oraz większych odległościach od stacji bazowych. Dla pewności, że podczas pomiaru zarejestrowane zostały wszystkie niezbędne dane, oprogramowanie rejestratora terenowego wyświetla na bieżąco, już w terenie, dokładność jaka zostanie uzyskana w popostprocessingu.

Po powrocie z terenu do biura, oprogramowanie GPS Pathfinder Office lub rozszerzenie Trimble® GPS Analyst™ dla ArcGIS, poprowadzi przez proces korekcji H-Star i wyświetli uzyskane dokładności.

Potrzebna jest jeszcze większa dokładność pomiarów?Jeżeli tak, należy podłączyć do odbiornika opcjonalną zewnętrzną antenę Tornado™ pozwalającą uzyskać dokładność dochodzącą do 10cm w postprocessingu w najnowszych wersjach oprogramowania biurowego dla GIS firmy Trimble. ProXH w połączeniu z technologią H-Star, jest więcej niż tylko odbiornikiem GPS. To kompleksowe rozwiązanie zapewniające wysoką dokładność gromadzenia danych GIS.

Wygoda połączeń bezprzewodowych

Kompaktowa konstrukcja odbiornika ProXH zawierającego wszystko w jednej obudowie, oznacza wyjątkową prostotę uruchamiania i wykonywania pomiarów. Można zapomnieć o brakujących lub uszkodzonych kablach. Dzięki technologii wymiany danych Bluetooth® odbiornik ProXH łączy się z rejestratorem polowym bezprzewodowo. Teraz nie ma żadnych problemów z kablami przy przechodzeniu przez chaszcze. Uniwersalny system mocowania sprawia, że nakręcenie odbiornika na tyczkę czy przytwierdzenie go do paska jest banalnie proste. Fakt ten sprawia, iż praca w terenie staje się wydajna, wygodna i zaskakująco prosta.

Nieprzerwana praca każdego dnia

Odbiornik posiada wewnętrzną baterię zasilającą urządzenia przez cały dzień. Automatyczny proces ładowania, dostarczy urządzeniu energii do pracy na cały następny dzień.

Różnorodność konfiguracji

Wybór rejestratora i oprogramowania polowego jest duży. GPS Pathfinder ProXH współpracuje z szerokim wachlarzem komputerów polowych typu laptop, tablet PC i PDA oraz, oczywiście, z rejestratorami Trimble Nomad™ serii G, Trimble Recon®, Trimble Ranger™ bądź Trimble Yuma®.

Przy instalowaniu oprogramowania polowego można wybrać między Trimble TerraSync™, Trimble GPScorrect™ dla ESRI ArcPad bądź własnymi aplikacjami zaprojektowanymi przy użyciu Trimble GPS Pathfinder Tools Software Development Kit (SDK).

Dodatkowo istnieje wybór mocowania urządzenia i anteny: na tyczce, dla zwiększenia dokładności lub w plecaku dla wygody.

Wydajność i precyzja

Gdy dokładność ma największe znaczenie, odbiornik ProXH bezproblemowo dostarcza wiarygodnych dokładności dochodzących do 30cm a po zastosowaniu zewnętrznej anteny nawet 10cm. Osoby które podejmą się współpracy z tym odbiornikiem będą chwaliły sobie kompaktową budowę urządzenia, bezprzewodową transmisję danych oraz możliwość szybkiego i efektywnego pomiaru. Posiadając odbiornik GPS Pathfinder ProXH nie staje się już przed wyborem między precyzją a wydajnością gdyż jedno i drugie ma się od razu.

p align=”JUSTIFY”

Opcjonalna antena Tornado dzięki której osiągalne są dokładności


NAPISZ DO NAS

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój nr Telefonu (wymagane)

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres Firmy (wymagane)

Model Instrumentu (wymagane)
TDC 150TDC 100GeoExplorer serii 7GeoExplorer serii 6000GeoExproler serii 5GeoExproler serii 3000Juno serii 5Juno T41Juno serii 3Juno serii SNomad 900GTablet Trimble YumaPathfinder serii ProXTrimble Pro 6ArcPadGPS AnalystGPScorrectPathfinder OfficeTerraSyncRecon

Temat

Twoja wiadomość

PEŁNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA POZWOLI NAM PRZYGOTOWAĆ LEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!