Trimble GeoExproler serii 5 

GeoExproler serii 5

Dostępność : od ręki

 

Główne zalety:

  • 45 kanałowy odbiornik GNSS
  • Zintegrowane radio Bluetooth
  • Zintegrowany aparat cyfrowy o matrycy 3mpx z autofokusem
  • Łatwy w obsłudze, intuicyjny i elastyczny
  • Technologie Bluetooth, USB
  • Windows Embedded Handheld 6.5 w wersji Profesjonalnej

POBIERZ BROSZURĘ  W FORMACIE PDF Charakterystyka GeoExproler serii 5


 

Urządzenia Trimble® GeoExplorer® serii 5 wprowadzają nową jakość w pozycjonowaniu GNSS w segmencie GIS. Połączenie w jednym urządzeniu możliwości pozycjonowania GNSS z dokładnością submetrową, dostarczania wysokorozdzielczych zdjęć oraz możliwości bezprzewodowej łączności z Internetem i innymi urządzeniami peryferyjnymi, czyni Geo 5T idealnym narzędziem do pracy w terenie dla instytucji zarządzających majątkiem sieciowym, oraz dla osób potrzebujących odbiornika prostego w obsłudze pozwalającego na wiarygodne i powtarzalne wyznaczanie położenia obiektów.

Razem z najnowszymi udogodnieniami w oprogramowaniu polowym Trimble i innowacjami w dziedzinie GNSS, urządzenia Geo 5T są idealnym rozwiązaniem w każdej branży, w tym organizacji użyteczności publicznej, instytucji samorządowych czy agencji rządowych, gdzie submetrowa dokładność pozycjonowania jest w zupełności wystarczająca.

 

 


GALERIA


 


MASZ PYTANIA NAPISZ DO NAS


NAPISZ DO NAS

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój nr Telefonu (wymagane)

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres Firmy (wymagane)

Model Instrumentu (wymagane)
TDC 150TDC 100GeoExplorer serii 7GeoExplorer serii 6000GeoExproler serii 5GeoExproler serii 3000Juno serii 5Juno T41Juno serii 3Juno serii SNomad 900GTablet Trimble YumaPathfinder serii ProXTrimble Pro 6ArcPadGPS AnalystGPScorrectPathfinder OfficeTerraSyncRecon

Temat

Twoja wiadomość

PEŁNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA POZWOLI NAM PRZYGOTOWAĆ LEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!