Trimble Juno SB

 
  • Wysokowydajne zintegrowane rozwiązanie 
  • Zintegrowany aparat cyfrowy o matrycy 3mpx 
  • Bardzo czuły odbiornik GPS wspierający technologię SBAS 
  • Ekran o przekątnej 3.5″ i rozdzielczości QVGA (240×320 pikseli) 
  • Komunikacja bezprzewodowa  (Bluetooth i WLAN) 
  • System operacyjny Microsoft Windows Mobile 6.1 Classic 
  • Możliwość rozszerzenia pamięci wewnętrznej kartami micro SD/SDHC 
  • Bateria wystarczająca na cały dzień pracy

 

POBIERZ BROSZURĘ  W FORMACIE PDF

 

Juno SB jest tanim i bardzo wydajnym urządzeniem do zastosowań GPS GIS. Pełna obsługa technologii SBAS pozwala na wyznaczanie współrzędnych z dokładnościami od 2m do 5m w czasie rzeczywistym, a wbudowany aparat cyfrowy o matrycy 3mpx pozwala na bardzo prostą dokumentację mierzonych obiektów.

 

Wszechstronność

Juno SB świetnie sprawdza się w zakładach użyteczności publicznej, organizacjach rządowych i agencjach o wszechstronnym działaniu i ograniczonym budżecie. Urządzenie Trimble Juno SB jest idealnym kompromisem między ceną, wydajnością a możliwościami. Szybki procesor o częstotliwości 533MHz, ekran o przekątnej 3,5 cala i aparat cyfrowy o matrycy 3mpx sprawia iż, praca z urządzeniem Juno SB jest przyjemna i wydajna. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowe podłączanie urządzeń peryferyjnych takich jak telefony komórkowe, czytniki danych biometrycznych czy skanery kodów kreskowych. Bezprzewodowa karta sieciowa WLAN pozwala na podłączenie się do Internetu i wymianę danych wszędzie tam gdzie jest to możliwe.

 

Mobilność

Juno SB nie ogranicza mobilności operatora, tym samym maksymalizując wydajność Twoich pracowników. Juno SB to kieszonkowe urządzenie mieszczące w sobie odbiornik GPS, aparat fotograficzny i komputer polowy. Wydajna bateria wystarcza na cały dzień pracy. Specjalna konstrukcja obudowy umożliwia bardzo łatwą wymianę baterii jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dzięki wbudowanemu czytnikowi kart micro SD/SDHC o pojemnościach dochodzących do 8GB nie ma obaw o brak pamięci. Można przechowywać tam wszelkie dane takie jak podkłady rastrowe czy dane innego rodzaju, które użyć można w dowolnym momencie.

 

Wydajność

Przy zastosowaniach takich jak kartografia leśna, czy lokalizacja elementów instalacji, gdzie dokładność schodzi na drugi plan a najważniejszą jest wydajność, Juno SB jest rozwiązaniem idealnym. Wyposażony w odbiornik GPS o wysokiej czułości, został zaprojektowany, by umożliwić szybkie wyznaczanie pozycji w trudnych warunkach terenowych, takich jak gęste zadrzewienie, czy sąsiedztwo wysokich budynków. Jeśli wymagane są dokładności na poziomie od 2m do 5m, można wykorzystać poprawki satelitarne SBAS. Dalsze zwiększenie precyzji wyznaczenia współrzędnych zgromadzonych za pomocą oprogramowania polowego Trimble, uzyskać można po powrocie z terenu poprzez postprocessing obserwacji w oprogramowaniu biurowym Trimble. Wykorzystując najnowsze wersje wymienionych oprogramowań przy zastosowaniu nowego silnika obliczeniowego Trimble DeltaPhase™ dokładność od 1m do 3m uzyskiwać można wykonując postprocessing obserwacji prowadzonych w jeszcze bardziej ekstremalnych warunkach.

 

Oprogramowanie polowe i biurowe

Jako członek rodziny urządzeń GPS Trimble, Juno SB jest w pełni kompatybilny z całą gamą oprogramowania Trimble Mapping & GIS. Firma Trimble udostępnia cały wachlarz aplikacji dostosowanych do profesjonalnej rejestracji i opracowania danych. Pośród nich są TerraSync™, rozszerzenie Trimble GPScorrect™ dla ESRI ArcPad oraz wszelkie ogólnodostępne oprogramowanie obsługujące protokół NMEA. Można także tworzyć własne aplikacje, dostosowane ściśle do różnych wymagań, przy pomocy GPS Pathfinder® Tools Software Development Kit (SDK). Prace kameralne oraz postprocessing obserwacji mogą być realizowane w programie GPS Pathfinder Office lub Trimble GPS Analyst™ dla ESRI ArcGIS. Pełna kompatybilność programowa umożliwia dotychczasowym użytkownikom systemów Trimble wykorzystanie tych samych schematów przepływu danych oraz infrastruktury DGPS.

 

Otwarty system

Korzystając z otwartego systemu Microsoft® Windows Mobile® 6.1 Classic w pełni wykorzystać można ogólnodostępną platformę urządzeń przenośnych. W Windows Mobile 6.1 wszystkie dane przechowywane są w nieulotnej pamięci, więc są bezpieczne nawet w przypadku całkowitego rozładowania baterii. Windows Mobile 6.1 ponadto zawiera wiele przyjaznych aplikacji Microsoft, takich jak Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile, OneNote Mobile, Internet Explorer Mobile, Outlook® Mobile czy Adobe Reader.

 

Większy niepotrzebny

Niewielkie rozmiary doskonale maskują nieograniczone możliwości tego w pełni zintegrowanego i niezawodnego narzędzia zaprojektowanego w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy Trimble. Urządzenie Juno SB, realizujące dokładne pomiary GPS wysokiej jakości jest dostępne w cenie, która zadowoli każdego klienta.


NAPISZ DO NAS

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój nr Telefonu (wymagane)

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres Firmy (wymagane)

Model Instrumentu (wymagane)
TDC 150TDC 100GeoExplorer serii 7GeoExplorer serii 6000GeoExproler serii 5GeoExproler serii 3000Juno serii 5Juno T41Juno serii 3Juno serii SNomad 900GTablet Trimble YumaPathfinder serii ProXTrimble Pro 6ArcPadGPS AnalystGPScorrectPathfinder OfficeTerraSyncRecon

Temat

Twoja wiadomość

PEŁNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA POZWOLI NAM PRZYGOTOWAĆ LEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!