Trimble Nomad 900G

 
  • Wysokiej klasy uniwersalne urządzenie
  • Wbudowany odbiornik GPS z dokładnością 2~5 m w postprocessingu
  • Niesamowicie wytrzymały
  • Obsługa odbiorników GPS Spectra Precision oraz instrumentów geodezyjnych różnych marek
  • W pełni kompatybilny z oprogramowaniem GISowym firmy Trimble

 

POBIERZ BROSZURĘ  W FORMACIE PDF

 

  • Komputer Nomad firmy Spectra Precysion  ma wszystko, co jest potrzebne w przemysłowych komputerach przenośnych. Oprócz zintegrowanych modułów Bluetooth, GPS i WLAN, dostępny jest również wbudowany GPRS/EDGE, kamera cyfrowa i skaner kodów kreskowych. Nomad wyposażony w szybki procesor, dużą pamięć SDRAM i Flash jest doskonały do wszystkich aplikacji mobilnych łącznie z programami do nawigacji czy wymagającymi skomplikowanych obliczeń. Jako wysoce wytrzymały komputer przenośny Nomad spełnia surową normę wojskową MIL-STD-810F w zakresie odporności na wodę, wibracje, wilgotność, pracę na wysokościach i skrajne temperatury.

 

  • Spełnia również normę IP67, czyli jest w pełni zabezpieczony przed pyłem i wodą, radzi sobie z zanurzeniem w wodzie nawet na głębokość 1 m na 30 minut. Jego niezawodność została sprawdzona przez tysiące użytkowników na całym świecie w różnorodnych branżach: leśnictwie,geodezji, transporcie, wojsku, budownictwie, służbie zdrowia, obsłudze magazynów, nawigacji i innych. Nomad wyposażony jest w silny procesor 806 MHz Marvell PXA320 XScale, 128 MB DDR SDRAM i do 2 GB pamięci Flash. Jego ładowalny akumulator Li-Ion wystarcza na cały dzień ciągłej pracy.

 

  • Ekran dotykowy o pełnej rozdzielczości VGA oferuje wyraźny, ostry obraz w wysokiej rozdzielczości widoczny nawet w ostrym świetle słonecznym, co sprawia, że Nomad jest idealny do pracy na świeżym powietrzu. Klawiatura jest podświetlana, co ułatwia pracę nocą lub w ciemnych pomieszczeniach. Nomad wyposażony jest również w najnowszy system Windows Mobile 6.1, dzięki czemu działa na nim wiele przydatnych aplikacji. Nomad sprawia, że zbieranie, zapamiętywane i przesyłanie danych staje się proste, ponieważ ma wiele wbudowanych funkcji i wiele możliwości rozszerzeń.
  • Zintegrowany odbiornik GPS podaje prawidłowe położenie dla programów nawigacyjnych. Z wbudowanym laserowym skanerem można w mgnieniu oka zbierać dane z jednowymiarowych kodów paskowych a wbudowany 2-megapikselowy aparat cyfrowy umożliwia robienie zdjęć, co usprawni procesy kontroli, konserwacji i naprawy różnych urządzeń. Ponadto można użyć gniazd rozszerzeń Compact Flash (CF) i SecureDigital (SD) do dodania jeszcze innych modułów.


NAPISZ DO NAS

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój nr Telefonu (wymagane)

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres Firmy (wymagane)

Model Instrumentu (wymagane)
 GeoExplorer serii 6000 GeoExproler serii 5 GeoExproler serii 3000 Juno serii 5 Juno T41 Juno serii 3 Juno serii S Nomad 900G Tablet Trimble Yuma Pathfinder serii ProX Trimble Pro 6 ArcPad GPS Analyst GPScorrect Pathfinder Office TerraSync Recon

Temat

Twoja wiadomość

PEŁNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA POZWOLI NAM PRZYGOTOWAĆ LEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!