Trimble Nomad 900G

 
  • Wysokiej klasy uniwersalne urządzenie
  • Wbudowany odbiornik GPS z dokładnością 2~5 m w postprocessingu
  • Niesamowicie wytrzymały
  • Obsługa odbiorników GPS Spectra Precision oraz instrumentów geodezyjnych różnych marek
  • W pełni kompatybilny z oprogramowaniem GISowym firmy Trimble

 

POBIERZ BROSZURĘ  W FORMACIE PDF

 

  • Komputer Nomad firmy Spectra Precysion  ma wszystko, co jest potrzebne w przemysłowych komputerach przenośnych. Oprócz zintegrowanych modułów Bluetooth, GPS i WLAN, dostępny jest również wbudowany GPRS/EDGE, kamera cyfrowa i skaner kodów kreskowych. Nomad wyposażony w szybki procesor, dużą pamięć SDRAM i Flash jest doskonały do wszystkich aplikacji mobilnych łącznie z programami do nawigacji czy wymagającymi skomplikowanych obliczeń. Jako wysoce wytrzymały komputer przenośny Nomad spełnia surową normę wojskową MIL-STD-810F w zakresie odporności na wodę, wibracje, wilgotność, pracę na wysokościach i skrajne temperatury.

 

  • Spełnia również normę IP67, czyli jest w pełni zabezpieczony przed pyłem i wodą, radzi sobie z zanurzeniem w wodzie nawet na głębokość 1 m na 30 minut. Jego niezawodność została sprawdzona przez tysiące użytkowników na całym świecie w różnorodnych branżach: leśnictwie,geodezji, transporcie, wojsku, budownictwie, służbie zdrowia, obsłudze magazynów, nawigacji i innych. Nomad wyposażony jest w silny procesor 806 MHz Marvell PXA320 XScale, 128 MB DDR SDRAM i do 2 GB pamięci Flash. Jego ładowalny akumulator Li-Ion wystarcza na cały dzień ciągłej pracy.

 

  • Ekran dotykowy o pełnej rozdzielczości VGA oferuje wyraźny, ostry obraz w wysokiej rozdzielczości widoczny nawet w ostrym świetle słonecznym, co sprawia, że Nomad jest idealny do pracy na świeżym powietrzu. Klawiatura jest podświetlana, co ułatwia pracę nocą lub w ciemnych pomieszczeniach. Nomad wyposażony jest również w najnowszy system Windows Mobile 6.1, dzięki czemu działa na nim wiele przydatnych aplikacji. Nomad sprawia, że zbieranie, zapamiętywane i przesyłanie danych staje się proste, ponieważ ma wiele wbudowanych funkcji i wiele możliwości rozszerzeń.
  • Zintegrowany odbiornik GPS podaje prawidłowe położenie dla programów nawigacyjnych. Z wbudowanym laserowym skanerem można w mgnieniu oka zbierać dane z jednowymiarowych kodów paskowych a wbudowany 2-megapikselowy aparat cyfrowy umożliwia robienie zdjęć, co usprawni procesy kontroli, konserwacji i naprawy różnych urządzeń. Ponadto można użyć gniazd rozszerzeń Compact Flash (CF) i SecureDigital (SD) do dodania jeszcze innych modułów.


NAPISZ DO NAS

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój nr Telefonu (wymagane)

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres Firmy (wymagane)

Model Instrumentu (wymagane)
TDC 150TDC 100GeoExplorer serii 7GeoExplorer serii 6000GeoExproler serii 5GeoExproler serii 3000Juno serii 5Juno T41Juno serii 3Juno serii SNomad 900GTablet Trimble YumaPathfinder serii ProXTrimble Pro 6ArcPadGPS AnalystGPScorrectPathfinder OfficeTerraSyncRecon

Temat

Twoja wiadomość

PEŁNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA POZWOLI NAM PRZYGOTOWAĆ LEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!