Recon

.

  • Ultra odporna, lekka i kompaktowa konstrukcja
  • Komunikacja bezprzewodowa (Bluetooth i WLAN)
  • Bateria wystarczająca na cały dzień pracy
  • System operacyjny Microsoft
  • Windows Mobile 6.0
  • Wewnętrzna pamięć nieulotna 256MB
  • Możliwość rozszerzenia pamięci wewnętrznej kartami CompactFlash
  • Ekran o przekątnej 3.5″ i rozdzielczości QVGA (240×320 pikseli)

pobierz ulotkę


ULTRA WYTRZYMAŁY KOMPUTER POLOWY

Nowy komputer polowy Trimble® Recon® jest, podobnie jak jego poprzednicy, bardzo wytrzymały i odporny na wodę i pył, spełniając jednocześnie normy IP67. Całkowicie przebudowana płyta główna oferuje cały wachlarz opcji komunikacji, łącznie z Bluetooth® i Wi-Fi. Trimble Recon jest niepodważalnie najbardziej komunikatywnym, najlżejszym i najbardziej odpornym komputerem polowym.

 

Trimble Recon posiada procesor o wysokiej klasy procesor o częstotliwości 400MHz, wyraźny wyświetlacz, widoczny nawet w pełnym słońcu oraz wbudowany mikrofon. W Reconie zainstalowane jest radio Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej. Rejestrator posiada także wbudowane radio Wi-Fi. Ponadto urządzenie ma zainstalowane dwa gniazda kart CompactFlash, umożliwiające podłączenie karty GPS, czytnika kodów kreskowych lub innego urządzenie o interfejsie CF, a także karty pamięci, jeśli istnieje potrzeba zabrania w teren dodatkowych danych.

 

Łączność bezprzewodowa

Technologia Bluetooth zapewnia bezprzewodową łączność z innymi urządzeniami peryferyjnymi, a radio Wi-Fi umożliwia połączenie się z siecią lokalną lub Internetem. Za pomocą Bluetooth można komunikować się na przykład z dalmierzami laserowymi lub odbiornikami GPS tupu Trimble GPS Pathfinder®.

 

Ponadto, jeśli komputer polowy znajdzie się w zasięgu działania bezprzewodowej sieci Wi-Fi, można skorzystać z wbudowanego radia WLAN, by szybko wymieniać przez Internet duże ilości danych. Wbudowane radio Wi-Fi daje także możliwość wykorzystania technologii TrimPix™ Pro, która umożliwia szybki transfer wysokiej jakości zdjęć cyfrowych bezpośrednio z aparatów.

 

Wykorzystując wytrzymały modem komórkowy Trible TDL 3G lub dowolny telefon komórkowy można łatwo połączyć się z Internetem w każdym miejscu pracy. Dzięki temu można odbierać poprawki do pomiarów GNSS z serwisów VRS, pobierać przez Internet podkłady mapowe, uzupełniać obszerne formularze baz danych i serwisów online czy też po prostu odbierać i wysłać pliki projektów i dane obserwacyjne.

 

Otwarty system

Korzystając z otwartego systemu operacyjnego Microsoft® Windows Mobile® 6.0 w pełni wykorzystać można ogólnodostępną platformę urządzeń przenośnych. W Windows Mobile 6.0 wszystkie dane przechowywane są w nieulotnej pamięci, więc są bezpieczne nawet w przypadku całkowitego rozładowania baterii. Windows Mobile 6.0 ponadto zawiera wiele przyjaznych aplikacji Microsoft, takich jak Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile, Internet Explorer Mobile czy Outlook® Mobile.

 

Przynależność do rodziny Trimble

Jako członek rodziny urządzeń Trimble, komputer polowy Recon jest w pełni kompatybilny z całą gamą oprogramowania Trimble Mapping & GIS. Pośród nich jest Trimble TerraSync™, rozszerzenie Trimble GPScorrect™ dla ESRI ArcPad oraz oprogramowanie utworzone przy pomocy GPS Pathfinder® Tools Software Development Kit (SDK). Pełna kompatybilność programowa umożliwia dotychczasowym użytkownikom systemów Trimble wykorzystanie tych samych schematów przepływu danych co dotychczas.

 

Trwałość i niezawodność

Zaprojektowany z myślą o faktycznych warunkach pracy w terenie, Trimble Recon jest odpornym i niezawodnym komputerem polowym, który w prosty sposób łączy się z wszystkimi odbiornikami GNSS firmy Trimble. Technologia w komputerach polowych postępuje bardzo szybko, ale Trimble Recon posiada otwarty system operacyjny, rozszerzalną pamięć  i szeroki wachlarz możliwości komunikacji z innymi urządzeniami, dając pracownikom polowym wszystko czego potrzeba, a nawet więcej, w najbardziej wytrzymałym i najpewniejszym wydaniu.NAPISZ DO NAS

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój nr Telefonu (wymagane)

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres Firmy (wymagane)

Model Instrumentu (wymagane)
TDC 150TDC 100GeoExplorer serii 7GeoExplorer serii 6000GeoExproler serii 5GeoExproler serii 3000Juno serii 5Juno T41Juno serii 3Juno serii SNomad 900GTablet Trimble YumaPathfinder serii ProXTrimble Pro 6ArcPadGPS AnalystGPScorrectPathfinder OfficeTerraSyncRecon

Temat

Twoja wiadomość

PEŁNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA POZWOLI NAM PRZYGOTOWAĆ LEPSZĄ OFERTĘ DLA CIEBIE!